Ви тут:
Суспільство Україна 

Старутє черговий фотоконкурс “Вікі любить землю”

З 1 по 31 травня в Україні традиційно відбуватиметься фотоконкурс “Вікі любить Землю”. Як завжди, протягом травня всі охочі можуть подати фотографії об’єктів та територій природно-заповідного фонду України власного авторства, зроблені у будь-який період часу. 

Як і минулого року, шанси на перемогу матимуть лише ті фото, для яких вказані географічні координати місця зйомки. Цього року обов’язковою вимогою є наявність опису (наприклад, уточнення щодо місця зйомки, назва виду рослини чи тварини тощо), а назва файлу має містити назву ПЗФ та/або ключові слова назви.

За шість років конкурсу учасники завантажили понад 70 тисяч вільних зображень. Це великий внесок у розвиток вільних знань, однак ще більше половини об’єктів у конкурсних списках залишаються непроілюстрованими, а багато завантажених фотографій — невикористаними у статтях Вікіпедії.

“Тому цього року ми будемо заохочувати конкурсантів висвітлювати нові пам’ятки природи, а також намагатимемося підвищувати використання фотографій у вікіпроектах”, – зазначають організатори.

Повний регламент доступний на сайті “Вікімедіа Україна“.