Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Спеціалісти Facebook розробляють власний голосовий помічник

Facebook планує створити серйозну конкуренцію Google, Apple й Amazon. Компанія Марка Цукерберга працює над створенням власного голосового помічника, який, ймовірно, вбудують безпосередньо в соціальну мережу Facebook. Про це повідомляє “24 канал” з посиланням на CNBC.

Робота над голосовим помічником у Facebook почали у 2018 році. Розробкою займається підрозділ з інноваційних проектів та обладнання Facebook, який відповідає за VR-шоломи.

Створення голосового помічника дасть змогу Facebook конкурувати з Google (Assistant), Apple (Siri) і Amazon (асистент Alexa). Компанія Марка Цукерберга зможе використовувати нову голосову функцію у своїх розумних пристроях, приміром шоломах Oculus.

“Однак це вже не перша спроба Facebook запустити голосового помічника. У 2015 році запустила помічника Al для свого додатку Messenger. Передбачалося, що він повинен допомогти користувачам у прийнятті “розумних рішень”. Al не користувався попитом серед користувачів соцмережі і компанія відмовилася від нього в минулому році”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: