Ви тут:
ВИБОРИ 2019 Полтавщина Суспільство 

“Ще є шанс, що Україна не вчинить самогубство”: нардеп Володимир Ар’єв відвідав Полтавщину та закликав підтримати діючого Президента

Полтавську область з офіційним візитом відвідав народний депутат України, голова делегації ВРУ в ПАРЕ Володимир Ар’єв.

У Машівському будинку культури він зустрівся з активом селища, поспілкувався на тему виборів Президента України та відповів на наболілі питання людей. А у загальноосвітній школі у Селещині відбулася зустріч нардепа з педагогічним колективом.

Під час спілкування з журналістами місцевих ЗМІ, Володимир Ар’єв висловив сподівання, що українці і далі боротимуться за свою країну та у другому турі президентських виборів віддадуть свої голоси не за “кота в мішку”, тобто за Володимира Зеленського, а за дійсно достойного кандидата — Петра Порошенка, який і далі готовий боротися за Україну, як на міжнародній арені, так і з агресією проти Росії.

– Багато хто взагалі не очікував, що чинний Президент вийде в другий тур. Результат ви бачите самі. Порошенко вчергове довів, що він боєць. Він ефективно бореться за Україну і робить це в рамках своїх Конституційних повноважень. Найголовніше — це безпека, оборона і міжнародна діяльність. Петро Порошенко продемонстрував, що у цих напрямках він ефективно працює. І буде боротися і надалі захищати Україну від Російської агресії, – сказав Ар’єв.

Він наголосив, що загроза з боку РФ не ефемерна, а цілком реальна.

– Усе реально, особливо з огляду на те, що Росія завжди робила з Україною після того, як та відверталася від неї. Я дуже раджу почитати історію 1919 року тим, хто у школі пропустив ці уроки. Бо після поразки УНР, були: колективізація, вивезення людей у Сибір, відбирання майна, Голодомор, репресії, і Україна втратила 10 мільйонів своїх найактивніших громадян. Якщо комусь досі здається, що Росія змінилася, то я, наприклад, цього не бачу. Наразі вона усіма силами показуює, що їм треба зачистити нашу територію. І саме результати першого туру показали, що частина українців ще готова боротися.

Він наголосив, що українці врешті-решт мають зрозуміти, що сьогодні йде боротьба за Україну, за те чи буде вона далі. Не за комуналку, не за тарифи чи ціни, а за цілісність держави.

– Обираючи Президента, ми маємо чітко розуміти як житимемо наступні 5 років. Зараз є великий ризик того, що до влади прийдуть реваншисти і тоді суттєво посилиться вплив олігархів на політику, а цього не можна допустити. Тому наразі, після першого туру, є шанс, що Україна не вчинить самогубство. Дуже на це сподіваюся, – підсумував Володимир Ар’єв.