Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

СБУ закликає полтавців бути пильними на Великодні та травневі свята

Під час Великодніх та травневих свят Управління Служби безпеки України в Полтавській області закликає громадян зберігати пильність та дотримуватися заходів безпеки під час перебування у місцях з масовим скупченням людей. Про це йдеться на сторінці Управління СБУ в Полтавській області у Facebook.

У СБ радять особливу увагу звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об’єктів, будівель органів влади та управління.

Слід бути уважними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби.

“У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо повідомити про це до Управління СБУ в Полтавській області за номером цілодобової гарячої лінії (0532) 511-838 чи до ГУ Нацполіції за номером 102. Інформація, що надійде від Вас обов’язково буде перевірена”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus