Ви тут:
Відео Суспільство 

СБУ викрила спробу окупантів завербувати чоловіка для розвідувальної діяльності (ВІДЕО)

Військова контррозвідка СБУ у складі Об’єднаних сил викрила та припинила спробу органів безпеки окупаційної адміністрації непідконтрольних урядові районів Луганщини завербувати громадянина України – одного з мешканців Станично-Луганського району Луганської області, для його залучення до розвідувально-підривної діяльності проти України. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Контррозвідники встановили, що в лютому 2019 року під час однієї з поїздок у приватних справах на тимчасово окуповану територію Луганської області цього громадянина затримали представники окупаційної адміністрації та відправили “на бесіду” до так званого “Міністерства державної безпеки ЛНР”.

Далі, з використанням елементів психологічного тиску та погроз фізичної розправи, співробітники “МДБ ЛНР” намагались отримати від нього згоду на конфіденційне співробітництво. Чоловік повинен був здійснювати збір інформації про місця дислокації, чисельність, шляхи та маршрути переміщення українських військових підрозділів, які виконують бойові завдання в Станично-Луганському районі Луганської області. Отриману та здобуту інформацію він повинен був передавати в інтересах окупаційної адміністрації РФ.

“Усвідомлюючи можливі негативні наслідки своїх дій на шкоду Батьківщини, громадянин добровільно повернувся на підконтрольну територію України, на неодноразові спроби “МДБ ЛНР” відновити з ним зв’язок не реагував”, – йдеться у повідомленні.