Ви тут:
Кримінал Суспільство 

СБУ виявила партію кокаїну з Південної Америки на один мільйон доларів США

Співробітники Управління СБ України в Одеській області спільно з прокуратурою викрили та ліквідували морський канал контрабанди кокаїну з Південної Америки. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Під час огляду вантажу, що прямував до Європи із країни, яка є одним із найбільших виробників наркотиків у світі, правоохоронці виявили у контейнері з фруктами дванадцять кілограмів кокаїну. За цінами тіньового ринку вартість “знахідки” становить понад один мільйон доларів США.

У ході проведеної спецоперації правоохоронці затримали двох громадян Молдови, які намагалися вивезти виявлений кокаїн з території контейнерного термінала поза митним контролем.

“У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Наразі встановлюються інші особи, що причетні до функціонування контрабандного каналу транспортування кокаїну. Операція із блокування наркотрафіку проводилася спільно з Держприкордонслужбою та Одеською митницею ДФС”, – йдеться у повідомленні.