Ви тут:
Кримінал Суспільство 

СБУ перекрила трафік нелегальної міграції до ЄС

Співробітники Служби безпеки України блокували у Львівській області нелегальну міграцію до європейських країн. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що громадянин України та мешканець однієї з країн Південної Азії налагодили механізм незаконного переправлення іноземців до ЄС через територію нашої держави.

Правоохоронці затримали трьох громадян однієї з країн Азії під час спроби незаконного перетину державного кордону біля контрольно-пропускного пункту “Краківець” неподалік селища Глиниці Яворівського району. Також співробітники СБУ затримали у Львові згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України обох організаторів незаконної міграції під час одержання двадцяти двох з половиною тисяч гривень за переправлення нелегалів закордон.

“У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 201 та ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України організаторам протиправної діяльності повідомлено про підозру в скоєнні злочину. Тривають слідчі дії”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus