Ви тут:
Суспільство Україна 

Сьогодні у Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав чотири рази

Сьогодні, 24 квітня, на території Міністерства оборони України відбувся щоденний церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У пам’ятному заході взяли участь рідні та близькі героїв, керівництво Міноборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону, курсанти військових навчальних закладів столиці.

 

Також віддати шану українським військовослужбовцям, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Сході України, прибули представники данської військової делегації, які наразі перебувають з візитом в Україні.

Під час ранкового церемоніалу, представники Королівства Данія вшанували пам’ять військовослужбовців Збройних Сил України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність України на сході нашої держави.

Під час заходу Міністр оборони України Степан Полторак та Міністр оборони Королівства Данія Клаус Хйорт Фредеріксен поклали квіти до Стели пам’яті.

Сьогодні, 24 квітня, Дзвін Пам’яті пролунав чотири рази.

Цього дня, у 2015 році, загинули українські захисники:

старший лейтенант Мірошник В’ячеслав Володимирович;

старшина Сидоренко Олександр Миколайович;

старший сержант Жарков Володимир Миколайович.

У 2016 році від підступного російського окупанта загинув солдат Креховецький Михайло Михайлович.

Система Orphus