Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини навчають дітей правилам безпечної поведінки

Фахівці Головного управління ДСНС України у Полтавській області приділяють особливу увагу профілактичній роботі серед населення щодо попередження виникнення надзвичайний подій і ситуацій та травмуванню і загибелі на них людей. Рятувальники щодня проводять профілактичні бесіди з громадянами стосовно правил пожежної безпеки у побуті, навчають основним правилам безпеки відвідуючи трудові колективи, шкільні та дошкільні навчальні заклади, де роз’яснюють дітлахам правила безпеки життєдіяльності.

Так, у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» та Тижня знань з БЖД, за останні кілька днів рятувальники провели профілактичні заходи для вихованців Кременчуцької виховної колонії, школярів міст Полтава, Гадяч, Кобеляки, с. Яреськи Шишацького району.

Під час зустрічей з дітьми фахівці Служби порятунку «101» роз’яснювали основні правила безпеки життєдіяльності у весняний період, нагадували правила пожежної безпеки під час перебування вдома та в навчальному закладі, відпочинку на природі. Також, нагадували правила поведінки під час виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Крім того, рятувальники розповідали про особливості роботи пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України, демонстрували пожежні автомобілі, технічне обладнання та бойовий одяг вогнеборців. Присутнім не лише розповідали призначення кожного елементу, але й дали усім бажаючим приміряти бойовий одяг, посидіти в кабіні пожежного автомобіля, ліквідувати умовну пожежу за допомогою вогнегасників. Наостанок, рятувальники вручали дітлахам  листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.

Варто зазначити, що така профілактична робота проводиться у всіх районах Полтавської області.

9.jpg

10.jpg           12.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg            25.jpg

26.jpg            27.jpg