Ви тут:
Відео Суспільство 

Прикордонники провели навчання у зоні ООС (ВІДЕО)

Навчання з бойової підготовки складають основу готовності прикордонних підрозділів до дій за призначенням під час участі у заходах з відсічі та стримування збройної агресії РФ. Цього разу для прикордонників зі складу Об’єднаних сил за легендою навчань змоделювали загострення безпекової ситуації поблизу КПВВ. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Здійснивши марш в район проведення навчань, підрозділи зайняли тактично вигідні рубежі та послідовно відпрацювали посилення безпеки гуманітарних дорожніх коридорів, контрольних пунктів в’їзду-виїзду, прикриття дій прикордонних нарядів при евакуації цивільного населення та здійснення вогневого ураження наземних сил ворога.

В ході виконання навчально-бойової задачі відпрацювали вправи стрільб з протитанкової, протиповітряної, особистої та групової стрілецької зброї. Крім цього прикордонники вдосконалили тактику дій підрозділів при боротьбі з ДРГ противника.

“За підсумками навчань “зелені берети” підтвердили високий рівень особистої навченості та бойової злагодженості підрозділів, залучених до проведення операції Об’єднаних сил. На виконання розпорядження Командувача об’єднаних сил заходи з підтримання високого рівня бойової підготовки підрозділів зі складу Об’єднаних сил будуть продовжені і надалі”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: