Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини допомогла стягнути у бюджет майже 4 млн грн за використання земельної ділянки

Прокуратура встановила, що у період з 1 вересня 2011 року по 26 червня 2018 року, одне із Товариств у Кременчуці використовувало земельну ділянку без правовстановлюючих документів, орендну плату за договором не сплачувало, хоча земельну ділянку використовувало для розміщення нерухомості, що призвело до неотримання Кременчуцькою міськрадою доходу від орендної плати за землю. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Згідно з положеннями ст. 120 Земельного кодексу України, виникнення права власності на об’єкт нерухомості не є підставою для автоматичного виникнення права власності чи укладення (продовження, поновлення) договору оренди земельної ділянки.

“Враховуючи викладене, на захист інтересів держави органи прокуратури Полтавської області звернулись з позовом до суду щодо відшкодування шкоди, завданої використанням земельної ділянки без правовстановлюючих документів в сумі майже 4 млн грн, наприкінці березня 2019 року позов прокурора задоволено в повному обсязі”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: