Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини допомогла повернути у держвласність 150 га землі

У 2012 році на підставі розпорядження голови Гребінківської РДА сільськогосподарському товариству “Прогрес” було надано в оренду земельну ділянку площею 146 га, терміном на 20 років. При цьому надання в оренду земельної ділянки відбулося без правових підстав. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Відповідно до вимог статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або місцевого самоврядування згідно з їхніми повноваженнями, визначеними статтею 122 цього Кодексу. Передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 Земельного кодексу України. Таким чином земельна ділянка не могла бути передана в оренду без проведення земельних торгів.

“За позовними вимогами прокуратури Полтавської області судом визнано незаконним передачу в оренду земельної ділянки на території Кулажинської сільської ради Гребінківського району Полтавської області загальною площею 146 га, вартістю 8 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: