Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини допомогла повернути у бюджет майже 1 млн грн

Прокуратура встановила, що між Пришибською сільською радою Кременчуцького району та підприємством був укладений договір про приєднання до електричних мереж. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Відповідно до Додаткової угоди №1, сторони узгодили вартість надання послуг з приєднання до електричних мереж в сумі майже 1 млн грн. Згідно з платіжним дорученням з місцевого бюджету на користь виконавця послуг перерахована вищевказана сума.

Однак, підприємство умови вищезазначеного договору не виконало, невикористані кошти попередньої оплати замовнику не повернуло.

Прокуратура Полтавської області звернулись з позовом до суду щодо стягнення коштів невикористаної попередньої оплати на загальну суму майже 1 млн грн.

“В ході розгляду зазначеного позову в суді, невикористані кошти попередньої оплати підприємством повернуті до місцевого бюджету в повному обсязі, тому в квітні 2019 року провадження у справі закрито у зв’язку з добровільним виконанням позовних вимог прокуратури”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: