Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Прокуратура оскаржила вирок чоловікові, якого обвинувачують у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень

Ленінського райсуд Полтава визнав винним раніше судимого чоловіка, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України, призначив йому покарання до 5 років позбавлення волі та звільнив від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки, інформує прес-служба прокуратури Полтавської області.

Не погоджуючись із вироком суду в частині неправильного застосування закону України про кримінальну відповідальність, а саме положень ст. 75 КК України, прокуратура подала апеляційну скаргу із вимогою скасувати вирок суду першої інстанції та ухвалити новий вирок, яким визнати чоловіка винним у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та призначити йому покарання у виді 5 років позбавлення волі без іспитового строку.

“За наполегливої позиції прокуратури судом задоволено у повному обсязі апеляційну скаргу, засудженому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі та взято під варту негайно у залі суду. Вирок набув законної сили”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: