Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Про світ професій і можливості навчання за ними розповіли чутівським школярам

Розширити уявлення молоді про світ професій і можливості навчання за ними – таку мету озвучила ведуча, провідний фахівець з профорієнтації Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Юлія Шейко.

Цікаву інформацію про те, що мають уміти правоохоронці та військові, вимоги до працівників, гарантії з боку роботодавця, можливість здобуття відповідної освіти надали заступник військового комісара Чутівського РВК Ігор Великий, начальник групи з добору в Полтавській області Державної Прикордонної служби України Олег Третьяков, начальник сектору відбору поліцейських Головного управління Національної поліції в Полтавській області Людмила Діброва.

Про розмаїття напрямків підготовки майбутніх професіоналів інформували професор Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук Сергій Гаврик, курсант Військового коледжу сержантського складу ВІТІ Тетяна Шеметюк, учні професійно-технічного училища № 50 м. Карлівки Анастасія Міщенко і Микита Котляр.

Школярі знайомились з інформаційними матеріалами по кожній професії, спецзасобами, що застосовуються при виконанні службових обов’язків, з цікавістю оглянули службовий автомобіль місцевих поліцейських.

Система Orphus