Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Пріоритети в організації діяльності новостворених громад: в Опішнянській ОТГ відбувся семінар

Трохи більше трьох місяців тому відбулися перші вибори в кількох об’єднаних територіальних громадах Полтавщини. Але, за ці сто днів представники цих ОТГ є постійними учасниками навчальних заходів, які організовує Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Опішнянська ОТГ (Зіньківський район)  приймала у себе учасників семінару. Тематика заходу – «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду: визначення та вибір пріоритетів в організації діяльності новостворених громад».

Про розвиток сільських територій в умовах реформи місцевого самоврядування та децентралізації говорив в своєму виступі Геннадій Фасій, радник з муніципальних послуг Полтавського ЦРМС. На важливості зростання якості послуг в територіальних громадах акцентував увагу присутніх під час доповіді Олександр Ісип, радник з децентралізації. Про роль проектної діяльності та додаткових можливостях залучення коштів на розвиток громади доповідав Вадим Штефан, радник з регіонального розвитку.

В свою чергу, про пріоритети в організації роботи очолюваної ним громади розповів Микола Різник, голова Опішнянської ОТГ.

Учасники семінару змогли наочно побачити перші здобутки реформи децентралізації в Опішному – новозбудовану свердловину та об’єкти інфраструктури.

Також гості відвідали Національний музей гончарства, адже саме звання «Гончарної Мекки України» є тим туристичним потенціалом, який має стати основою розквіту, фінансової спроможності та добробуту для Опішнянської об’єднаної територіальної громади.

Перейти до вмісту