Ви тут:
Суспільство Україна 

Президент підписав закон про банкрутство фізичних осіб

15 квітня чинний Президент України Петро Порошенко підписав закон про банкрутство, який дозволяє фізичним особам оголошувати про власне банкрутство та відновлювати умови платоспроможності за кредитами. Про це президент заявив на зустрічі з бізнесменами, інформує Еспресо.TV

“Я сьогодні підписав закон про банкрутство. Незважаючи на те, що у нас було декілька питань щодо організаційного оформлення. Я думаю, що ми на рівні нормативних документів найдемо можливість, ми маємо позицію Верховної ради, комітету. Я дуже дякую Уряду за принципову позицію. Ми виконуємо свої обіцянки”, – сказав президент.

Відповідний документ буде введено в дію через шість місяців з дня його офіційного опублікування.

Відповідна процедура банкрутства допомагає боржнику вийти зі скрутного положення через суд, який має захистити від тиску кредиторів та створити умови для погашення заборгованості.

Завдяки новому закону фізична особа зможе отримати захист, а кредитор отримає гарантію повернення позик.

Після набуття чинності кодексу банкрутом можна буде стати або через суд, або досудовим шляхом.

Справи про банкрутство фізосіб розглядатимуть господарські суди за участю арбітражного керуючого. Завдяки процедурі банкрутства фізособа зможе очистити свою кредитну історію.

“Нагадаємо, Верховна Рада 18 жовтня, ухвалила Кодекс з процедур банкрутства. За ухвалення законопроекту №8060 проголосувало 237 депутатів. Відповідно до документу фізична особа зможе в Україні оголосити себе банкрутом”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus