Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Прес-конференція  “Впровадження нових сервісів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України”

16 квітня з 11:30 до 15:00 у Полтавському прес-клубі (Бізнес-центр «Сучасний дім», вул. Котляревського, 22б ) відбудеться прес-конференція  “Впровадження нових сервісів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України”.

 Участь у прес-конференції візьмуть:

Ірина Ковпашко  – заступник Голови правління Пенсійного фонду України.

Валентина Боршовська –заступник директора Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України.

Начальники Головних управлінь ПФУ у Кіровоградській, Полтавській та Сумській областях.

 Під час заходу спікери Фонду ознайомлять присутніх з онлайн-сервісами, які мають на меті спростити взаємодію громадян з органами Фонду.

Це, зокрема:

–          налаштування  послуги безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та розміру свого страхового стажу);  

–          отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом (про розмір сплачених внесків (форма ОК-5), витяг із Реєстру застрахованих осіб, довідку про розмір пенсії);

–          кабінет застрахованої особи та кабінет страхувальника (роботодавця) .

Запрошуються представники медіа Кіровоградської, Полтавської та Сумської областей;

Акредитованим представникам медіа, які прибудуть на прес-захід з інших регіонів, передбачена компенсація проїзду за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення, рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу).

Захід проводиться за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Трансформація фінансового сектору в Україні».

Додаткову інформацію про засідання Полтавського прес-клубу можна отримати за телефонами:

(044) 490 6988/90, 0507530455

поширити новину: