Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Прес-конференція “Особливості повторного голосування на Полтавщині та результати паралельного підрахунку голосів ОПОРИ”

У понеділок, 22 квітня, о 12:00 в ОКІА «Новини Полтавщини» (м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 517) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА спільно з Нацполіцією Полтавщини, щодо результатів спостереження за днем голосування та підрахунком голосів під час повторного голосування на виборах Президента України.

Під час заходу представники ОПОРИ розкажуть про особливості повторного голосування на Полтавщині, зафіксовані порушення виборчого законодавства під час голосування та підрахунку голосів, а також презентують результати паралельного підрахунку голосів ОПОРИ (PVT – parallel vote tabulation), котрі будуть набагато швидші за офіційні результати та точніші за екзит-поли.

Спікери:

  • Костянтин Донченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Полтавській області;

  • Андрій Замахін, начальник ГУ Нацполіції в Полтавській області.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся:

Костянтин Донченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Полтавській області

тел.: +380990797361

e-mail: donchenko.poltava@gmail.com

Ігор Литвиненко, комунікаційник Громадянської мережі ОПОРА в Полтавській області

тел.: +380504062015

e-mail: lytvynenkoigor.pl@gmail.com

поширити новину: