Ви тут:
Суспільство 

«Правила виживання»: як безпечно їздити в поїздах?

Сьогодні, 3 квітня, о 13:45 на телеканалі «Інтер» – новий випуск унікального ток-шоу про якість життя «Правила виживання». У цій програмі глядачі дізнаються, як убезпечити себе від травм під час подорожі на поїзді і що робити, якщо з вами трапилася неприємна ситуація в дорозі.

Для багатьох українців подорожі залізничним транспортом – найекономніший і практичний спосіб поїздки. Але купуючи квиток на поїзд, ми навіть не підозрюємо, на що маємо право як пасажири і якою трагедією може обернутися наша поїздка. Після того як в грудні 2018 року в залізничному вагоні на Надію Полякову впала верхня полиця разом з іншою пасажиркою, вона насилу пересувається. У жінки були численні переломи кісток тазу, вона перенесла дві складні операції, але до сих пір не може повністю відновитися. Домогтися компенсації за завдані збитки здоров’ю матері намагається її син – Олександр Тронь. Чоловік приїхав до студії «Правил виживання», щоб попередити інших людей про небезпеку і домогтися справедливості.

Кому скаржитися, якщо з вами трапилася неприємна ситуація в поїзді? Про які запобіжні заходи потрібно пам’ятати, щоб убезпечити себе від травм?

«Пасажир, сідаючи в поїзд, завжди повинен перевіряти надійність кріплення верхньої полиці, а якщо чуєте підозрілі технічні шуми або запахи – негайно розшукайте провідника і повідомте про це, – радить експерт ток-шоу Олександр Бондаренко, координатор проекту« Поїздка». – Якщо ж проблеми під час поїздки уникнути не вдалося, можна розраховувати на відшкодування збитку, так як пасажири «Укрзалізниці» застраховані».

Чому пасажирам доводиться їздити в нелюдських умовах? Яка сума страховки передбачається в разі нещасного випадку під час поїздки? Як захистити себе і близьких від неприємностей? У студії ток-шоу на ці та інші питання відповідатимуть ведучий Олександр Лук’яненко і експерти «Правил виживання»: автор сюжетів програми і ведуча Віра Борсук; виконавчий директор громадської організації «Союз споживачів України» Максим Несміянов; директор Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних перевезень пасажирів «Укрзалізниці» Олександр Красноштан; координатор проекту «Поїздка» Олександр Бондаренко; начальник поїзда Олена Кравченко; голова Вільної профспілки машиністів локомотивного депо «Кременчук» Сергій Москалець; травматолог Владислав Залевський; правозахисник Максим Щербатюк.

Своїм досвідом також поділяться зіркові експерти цього випуску – актриса Ніна Набока і ведучий Дмитро Оськін.

«Я часто їжджу потягами, це страшно! Постійні протяги, бруд, в туалет зайти неможливо … Дійшли до краю! Коли дорожчають залізничні квитки, нам пояснюють, що потрібно оновлювати вагони, але ми не бачимо поліпшень, – вважає Ніна Набока. – Сьогодні вся надія на журналістів і програму «Правила виживання». Крапля греблі рве. Потрібно говорити, кричати про ситуацію. І тоді можливо, у когось заворушиться совість, а якість нашого життя зміниться в кращу сторону».

Випуск ток-шоу «Правила виживання», присвячений безпечним подорожам в поїздах, дивіться сьогодні, 3 квітня, о 13:45 на телеканалі «Інтер».

Промо-анонс – https://www.youtube.com/watch?v=-ynRZEqLddk

Крім того, всі випуски ток-шоу «Правила виживання» дивіться на YouTube-каналі проекту.

У ток-шоу може звернутися кожен. Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з неякісними товарами або послугами, пишіть в «Книгу скарг і пропозицій» на сайті проекту https://pravyla.inter.ua/  або телефонуйте на гарячу лінію 067 879 55 91.

поширити новину: