Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

“Правила дебатів прописані в законі, почитайте будь ласка. Але стадіон, так стадіон”, – Порошенко відповів Зеленському

Петро Порошенко відповів Володимиру Зеленському та повідомив, що він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК “Олімпійський”

Відповідне ідеозвернення Порошенко оприлюднив у Twitter.

“Володимире Олександровичу. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні. Головна відмінність – стрілки наших геополітичних компасів показують в діаметрально протилежні сторони світу”, – заявив Порошенко.

“Дебати – це не шоу, а виборча кампанія – це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки і десятиліття вперед”, – наголосив Президент.

Порошенко зазначив, що дебати робляться не заради видовища на стадіоні.

“Дебати – це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети, країна не просто обирає, вона довіряє свою долю”, – заявив президент.

Як зазначив Президент, правила дебатів прописані в законі про вибори президента. Вони можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей.

“Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу”, – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 3 квітня Володимир Зеленський викликав Порошенка на дебати на НСК “Олімпійський”.

Відповідне звернення опублікувала Команда Зеленського y Facebook.

“Звертаюсь до Петра Порошенка: Ви кличете мене на дебати, мрієте, що я втечу, відморожусь, заховаюсь. Ні, я не ви у 2014 році. Я приймаю виклик. Ось мої умови: чекаю на вас тут – на НСК “Олімпійський”. Дебати відбудуться перед народом, усі канали мають право їх транслювати наживо, усі журналісти мають право бути присутніми. Кандидати мають пройти медичну експертизу, аби довести, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів”, – звернувся Зеленський.

Він наголосив, що Порошенко має публічно сказати, що дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з бидлом, не з “ватніком”, не з “малоросом”, не з клоуном, а з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським.

“Даю Вам 24 години. ДумайТЕ”, – додав Зеленський.