Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Правоохоронці Полтави затримали групу торговців метамфетаміном

Полтавські правоохоронці спільно з прокуратурою області викрили злочинну групу з чотирьох осіб, які виготовляли та розповсюджували психотропну речовину метамфетамін. Про це повідомив прокурор Полтавської області Дмитро Чібісов на спільній прес-конференції з очільником поліції Полтавщини Андрієм Замахіним та начальником Полтавського управління ДВБ НП України Романом Світельським.

Як зазначив Дмитро Чібісов, “розробку” злочинного угрупування вели з 2017 року. Правоохоронці збирали беззаперечну доказову базу, й лише вчора відбулось затримання підозрюваних. У ході слідчих дій провели 18 обшуків, на яких задіяли близько 100 співробітників поліції та прокуратури.

 

“Спільними заходами з Нацполіцією ми викрили чотирьох осіб. Це дві жінки та два чоловіка. Злочинну групу очолювала одна із жінок. Для виготовлення наркотиків у групи був свій канал постачання прекурсорів, який наразі ми перекрили. Відпрацьовуємо осіб, які ці прекурсори постачали. У ході обшуків правоохоронці виявили: опій ацетильований, метамфетамін, псевдоефедрин, гроші в сумі 26 тисяч гривень, які отримані від продажу наркотиків, а також зброю і вибухівку. А саме — це 333 грами пластида, пістолет системи Наган. По ньому наразі проводять експертизу”, — повідомив Дмитро Чібісов.

Як розповів Роман Світельський, зібрати достатню доказову бази для того, щоб провести затримання підозрюваних, не вдавалось досить тривалий час. Тому виникли підозри, що деякі співробітники поліції можуть бути причетні до злочинної діяльності групи. Зараз Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції проводить перевірку стосовно цих співробітників.

“Наша робота направлена на викриття наркозбувачів. У разі надходження інформації, що працівники поліції причетні до цих злочинів, ми повідомляємо про це Департамент внутрішньої безпеки поліції та прокуратуру області, аби спільно проводили заходи з виявлення, документування та притягнення даних працівників до відповідальності. Позиція, як голови Нацполіції так і керівництва поліції Полтавської області: якщо серед нас є такі працівники, ми будемо їх виявляти й негайно притягувати до кримінальної відповідальності”, — зазначив Андрій Замахін.