Ви тут:
Суспільство Україна 

Порошенко прийшов на “Олімпійський”, а Зеленський – ні, проте аналізи здав (ВІДЕО)

Сьогодні кандидати у Президенти Петро Порошенко і Володимир Зеленський здали аналізи перед дебатами. Щоправда, зробили це вони у різний час і різних місцях.

Напередодні, Петро Порошенко наголосив, щоб аналізи були здані у медпункті НСК “Олімпійський”. Проте Володимир Зеленський відмовився приходити туди й обрав інший медзаклад.

О 9-й годині у медпункт НСК “Олімпійський” прийшов чинний Президент України Петро Порошенко. Він зайшов в окрему кімнату. Процедура відбувалась теж у прямому ефірі. Через деякий час Петро Порошенко вийшов до журналістів.

“Я дуже задоволений тим, що Володимир Зеленський нарешті прийняв мою пропозицію щодо проведення дебатів. Це необхідно, бо це не шоу і не вистава. Це право українських громадян отримати повну і всебічну інформацію про програми, плани кандидатів, мати можливість задати питання і отримати відповіді для того, щоб визначити майбутнє держави на роки, а можливо, й на десятиліття вперед”, – зазначив Петро Порошенко.

Він вважає, що має відбутись кілька етапів дебатів – про позиції верховного Головнокомандувача, по програмі укріплення оборони і безпеки, по зовнішній політиці і захисту конституційних прав і свобод. А медичне обстеження на алкоголь та наркотики для кандидатів у Президенти Петро Порошенко вважає правильним рішенням. 

Через кілька хвилин після здачі аналізів чинного Президента, лікар озвучив результати експрес-аналізу – в організмі Петра Порошенка не знайшли ні алкоголю, ні наркотиків. А результати аналізу волосся, відібраного у Порошенка, з’являться протягом двох тижнів, пише Громадське.

Володимир Зеленський здавав кров у приватній лабораторії “Євролаб”. Це транслювалось у прямому ефірі. Опісля він відповів на запитання журналістів на вулиці біля клініки.

“У мене ще ніколи не було прес-конференції з приводу аналізів. Здав кров, всю кров, яку було потрібно з мене викачали. Але в мене її багато”, – прокоментував кандидат у Президенти Володимир Зеленський.

ФОТО REUTERS

За його словами, повний результат аналізів стане відомий через 3 дні. Його надішлють на електронну пошту.  Причиною, чому не прийшов здавати аналізи на НСК “Олімпійський”, назвав відсутність там лабораторії. Напередодні Зеленський зазначив, що це державна установа і результати можуть бути заангажованими.

Нагадаємо, однією з умов, озвучених Володимиром Зеленським у зверненні до Петра Порошенко прийти на дебати, стала здача аналізів на алкоголь та наркотики.

поширити новину: