Ви тут:
Суспільство 

Порошенко чи Зеленський: соціологи назвали переможця дебатів на стадіоні

Майже 50% українців вважають, що у дебатах переміг Володимир Зеленський.

Згідно з даними опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), близько 50% вважають, що переміг в дебатах Володимир Зеленський, 14% – що Петро Порошенко, ще 33% вважають, що дебати закінчились внічию.

“Звісно, виборці Зеленського і Порошенко по різному оцінили результат дебатів. Серед виборців Зеленського 76% вважали, що їх кандидат переміг на дебатах, і тільки 1% – що Порошенко, 20% цього електорату вирішили, що була нічия. Серед виборців Порошенко 52% віддали перемогу своєму кандидату, 4% – Зеленському, і 41% вирішили, що була нічия. Серед тих, хто на момент опитування (20 квітня, субота) ще не визначився з кандидатом, 35% віддали перемогу на дебатах Володимиру Зеленському, 4% – Петру Порошенко; 50% вирішили, що була нічия”, – йдеться у повідомленні.

Як розповіли організатори опитування, З 6 по 20 квітня КМІС провів так зване роллінгове опитування. Опитування проводилось щодня, методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України.

Нагадаємо, 19 квітня на НСК “Олімпійський” пройшли дебати між кандидатами у президенти Володимиром зеленським та Петром Порошенком. Через два дні, 21 квітня, відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з підрахунками ЦВК, за Зеленського віддали голоси понад 73% українців, за Петра Порошенка – майже 25%.