Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтаву відвідала делегація з італійського міста Сестрі-Леванте (ФОТО)

Заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло зустрівся з представниками Асоціації «Затока казок» з міста  Сестрі-Леванте. Під час зустрічі обговорили питання оздоровлення дітей чорнобильців. З таким дружнім візитом італійці приїздять не вперше, а діти з Полтавської області мають змогу відпочивати та лікуватись на березі Середземного моря вже 24-й рік поспіль.

 «У нас склалися теплі та дружні взаємини з італійськими родинами. Ви не вперше на Полтавщині й розумієте, як важко нам переживати події 33-річної давнини. Ми дякуємо за ваші співчуття та допомогу. Ви й надалі продовжуєте оздоровлювати наших дітей, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС. Нині ж приймаєте в себе й дітей, батьки яких загинули в АТО. Сподіваюся, що перебування в нашому регіоні протягом цих трьох днів буде цікавим та змістовним для вас», ­– зазначив Олег Пругло.

Представник італійської делегації Бруно Канепа зазначив, що нині італійські родини готові прийняти 25 дітей з Полтавщини. Однак потрібно врегулювати деякі питання. Зокрема мова йде про зміни в Постанові «Про затвердження Порядку організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення».

 «Нам приємно з вами спілкуватися. Ми не відчуваємо ніяких бар’єрів щодо спілкування з владою. Нам не треба «розтоплювати лід», і ми спілкуємося як добрі друзі. Ми вже готові приймати ваших дітей на відпочинок, але нам потрібно врегулювати деякі моменти. Все має відбуватися на законодавчому рівні», –  зазначив Бруно Канепа.

Якщо сторони узгодять всі питання, то вже в серпні діти зможуть поїхати на відпочинок до Італії.  

Система Orphus