Ви тут:
Оголошення Суспільство 

Полтавців запрошують до Запоріжжя на туристичний фестиваль-ярмарок

У Запоріжжі 11 травня 2019 року з 13:00 у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбудеться туристичний фестиваль-ярмарок «Запоріжжя – місце щастя». На фестивалі презентують туристичний потенціал регіону – туристичні об’єкти, заклади культури, харчування, зелені садиби, пізнавальний туризм, етнотуризм, екстремальний туризм та багато іншого.

У програмі фестивалю: презентація нових туристичних маршрутів та літератури, розважальні програми для дітей і дорослих, розіграш путівок, призів, показові виступи представників екстремальних видів спорту, виступи колективів та ін.

Для представників ЗМІ 12 травня організують інформаційний тур. Журналістів ознайомлять із культурними та історичними надбаннями краю. Також медійники відвідають туристичні об’єкти Запорізького краю, повідомили у Запорізькій облдержадміністрації.

До участі в заході запрошують керівників структурних підрозділів із питань туризму облдержадміністрацій, міських рад, ОТГ, туроператорів, готельєрів, представників туристичних фірм, санаторно-курортних закладів і дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, пансіонатів, баз відпочинку та музейних установ, журналістів.

Про участь у заході потрібно повідомити до 26 квітня 2019 року Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, надіславши заповнену заявку за формою, що додається, на електронну адресу: zaptur@ukr.net.

Телефони для довідок: (061) 239-06-33, (096)109-04-56, (097)283-85-77.