Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Полтавці вже мають електронні платіжки за березень від “Полтаватеплоенерго”

Кожен місяць  фахівці “Полтаватеплоенерго” проводять нарахування за спожиті протягом розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які надсилаються мешканцям багатоповерхівок поштою. Проте вже зараз електронні версії платіжок за березень можна побачити в «Особистому кабінеті споживача».

Про це інформує ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

«Особистий кабінет споживача» — найбільш популярний он-лайн сервіс офіційного сайту підприємства. І це підтверджує кількість зареєстрованих користувачів, яка вже перетнула позначку в 25 тисяч. Одна з можливостей, що приваблює споживачів «Полтаватеплоенерго» до цього сервісу, — перегляд рахунків задовго до того, як вони надійдуть поштою.
«Особистий кабінет споживача» пропонує два варіанти ознайомлення з рахунками: перегляд у режимі он-лайн або завантаження PDF-версії на комп’ютер. Й обидві ці можливості можна реалізувати в одному розділі сервісу. Найзручніше те, що користувач потрапляє у цей розділ, тільки-но заходить на сервіс. 
Короткий алгоритм, як переглянути рахунки за березень он-лайн у сервісі «Особистий кабінет споживача»:
Крок 1. Зайдіть на сторінку сервісу.
Крок 2. Увійдіть у сервіс, ввівши особовий рахунок та пароль.
Крок 3. У розділі «Рахунки на оплату» знайдіть таблицю з назвами місяців.
Крок 4. Щоб переглянути рахунок, клікніть на кнопці «Переглянути» (у вигляді ока) праворуч від назви місяця.
Крок 5. Щоб завантажити платіжку на комп’ютер, клікніть на кнопці«Завантажити» (у вигляді стрілочки вниз).
Зверніть увагу, що, починаючи з лютого, рахунки «Полтаватеплоенерго» були розділені за послугами: окремо за централізоване опалення й окремо за постачання гарячої води. Тому в таблиці назва місяця буде написана двічі, і до кожної з них буде прикріплений рахунок за певну послугу.
«Особистий кабінет споживача» також дозволяє замовити доставку щомісячних рахунків підприємства на електронну скриньку незалежно від традиційної доставки поштою. Для цього необхідно виконати такий порядок дій:
Крок 1. Клікніть на прізвище, ім’я та по батькові зареєстрованого користувача сервісу.
Крок 2. У розділі «Обліковий запис» оберіть «Редагувати обліковий запис».
Крок 3. Знайдіть опцію «Рахунок на електронну пошту» і клікніть «Так».
Крок 4. Натисніть «Надіслати».
Щоб рахунки регулярно надходили на вашу електронну скриньку, необхідно прослідкувати, аби листи з платіжками не потрапляли в спам. Це може статися, оскільки усі платіжки відправляються з однієї електронної адреси, а поштові сервіси можуть розцінювати таку масову розсилку як потенційно небезпечну. Тому, якщо ви помітили, що замовлені рахунки на ваш e-mail не надходять, перевірте папку зі спамом. Знайдіть там лист від «Полтаватеплоенерго», позначте його як «Не спам» і додайте адресуabon@pte.poltava.ua до списку контактів. Надалі всі листи від підприємства ви вже бачитимете в папці «Вхідні».

 

поширити новину: