Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці можуть передати покази лічильника електроенергії за допомогою Viber

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» надало споживачам ще один зручний спосіб передати покази лічильника. Відтепер зробити це можна через популярний месенджер Viber. Паблік-акаунт для передачі показів доступний за посиланням. Перейти до чат-боту можна, якщо на Вашому комп’ютері або мобільному телефоні встановлено Viber.

Як зазначають на сайті підприємства, після введення номеру особового рахунку споживач зможе побачити адресу його власника і попередні покази, а також ввести поточні. Також доступна можливість передати покази для інших особових рахунків.

Передати покази також можна:

через сайт ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (рое.рl.ua), в меню «Передати покази», яке знаходиться у лівому боці екрану. Після введення номеру особового рахунку Ви зможете занести поточні покази електролічильника;
за телефонами Кол-центру ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»: (0800) 305-035 (безкоштовно), (0532) 510-910, (050) 305-99-10, (097) 20-20-207, (093) 17-02-533 (за тарифами операторів зв’язку). Для передачі показів в автоматичному режимі (через IVR-меню) після з`єднання натисніть «1»;
через онлайн-сервіси «Ваша абонентська книжка» – https://www.poe.pl.ua/abon та «Особистий кабінет побутового споживача» – https://www.energo.pl.ua/abon/.
через чат-бот «ПолтаваОблЕнерго» у месенджері Telegram – @PltOblEnergo_bot.

Нагадаємо, що покази лічильника варто передавати станом на 1 число не пізніше 4 числа місяця, наступного за розрахунковим.