Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавські тхеквондисти вибороли нагороди

У Харкові завершився перший етап Всеукраїнського Гран-Прі з тхеквондо «Атака». 552 спортсмени з 32 команд змагались за нагороди. Участь у змаганнях брала і команда Полтавської ДЮСШ №4. Спортсмени до нашого міста повернулись з нагородами.

1 місце:

Ростислав Єфименко (кадети понад 65 кг.), Вікторія Цілуйко (діти до 24 кг.), тренер Юрій Шавиро.

2 місце:

Дмитро Тупік (юніори до 68 кг.), Володимир Ярош (юніори до 63 кг.), тренер Юрій Шавиро.

Дар’я Цюпка (юніори до 44 кг), тренер Богдан Зубрійчук.

3 місце:

Максим Гринько (юнiори до 48 кг.), Станіслав Єфименко (кадети до 65 кг.), Єлизавета Лазарєва (кадетки до 51 кг.), тренер Юрій Шавиро.

Єгор Айдін (юнаки до 27 кг.), Тимур Теслюк (молодшi юнаки до 41 кг.), тренер Богдан Зубрійчук.

Ігор Гаврилко (кадети до 57 кг.), Максим Ерлі (юнаки до 48 кг.), тренер Вікторія Терещенко.

Турніри Гран-Прі «Атака» є рейтинговими, боротьба йде за місце в збірній України і право представляти країну на чемпіонатах Європи та світу. Тепер до збірної входить не той, хто виграв Чемпіонат України, а той, в кого більше балів по закінченню кваліфікаційного періоду – розповів старший тренер відділення тхеквондо, ДЮСШ №4 Юрій Шавиро. – Приємно що Полтавський спортсмен Ростислав Єфименко має всі шанси представляти нашу країну на чемпіонаті світу. Ростислав два тижні тому виграв Чемпіонат України, на турнірі «Атака» підтвердив своє чемпіонство у ваговій категорії понад 65 кг.

Управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради вітає спортсменів та тренерів Полтавської ДЮСШ №4 відділення тхеквондо з вдалим виступом на змаганнях.