Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські студенти пройшли вишкіл “Захисник України”

На базі ЗОГ «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Джерело», що у с. Клюсівка Новосанжарського району відбувся обласний військово-патріотичний Вишкіл допризивної молоді «Захисник України».

У ньому взяли участь команди представляли ПУЕТ, ПНПУ, ПолтНТУ, УМСА, ПДАА та військового коледжу ВІТІ сержантського складу, – всього понад 150 учасників, серед яких близько 30 інструкторів.

В умовах армійської дисципліни вони пройшли дводенну підготовку за напрямками: – основи мінної безпеки; –  тактична медицина; – основи військової топографії; – воєнізований кросфіт; – правила радіообміну; – дії у складі мінометного розрахунку.

 

Також учасники вишколу пройшли ознайомлення з основними напрямками підготовки Національної гвардії України та боролись за перемогу у військово-військово-тактичній грі. Усім учасникам вручили пам’ятні сертифікати. 

Організаторами вишколу виступили Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, Полтавський обласний військово-спортивний центр «Воїн» та Полтавський обласний військовий комісаріат. Партнерами проведення стали Національна гвардія України, Полтавська обласна організація Товариства сприяння обороні України та клуб юних десантників «Гвардія».