Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські комунальники проінспектували місто та перевірили благоустрій

Ранком, 2 квітня, керівниками підприємств, які опікуються питаннями житлово-комунальної галузі Полтави, проінспектували обласний центр. Провів перевірку чистоти та порядку заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко, повідомили у Полтавській міськраді.

– Впродовж тижня до міської ради звертаються люди зі своїми проханнями та скаргами. Після цього служби формують список адрес, які потрібно об’їхати. Крім цього, є місця, які ми об’їжджаємо традиційно і перевіряємо виконання доручень, які надавали раніше. Такі заходи дисциплінують чиновників, вони бачать проблеми безпосередньо на місцях і ставляться до їх вирішення з належною відповідальністю.

Цього разу особливу увагу комунальники приділили перевірці санітарного утримання територій міста, його благоустрій, а також забезпечення чистоти та порядку. Так, зокрема, КП «Декоративні культури» було надано доручення привести до належного санітарного стану вулицю Європейську: вирубати поросль, спиляти сухі дерева та розчистити території. В свою чергу, керівник КП «Декоративні культури» Сергій Луценко прозвітував про виконану дендрологічну розчистку на території Білої Альтанки та на Соборному Майдані.

Також, були надані доручення інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста посилити роботу із суб’єктами господарювання щодо утримання закріплених територій у належному стані.

Після завершення об’їзду Олексій Чепурко зазначив, що господарство міста в останні роки перебувало в суцільній руїні.

– Ми бачимо, що системно містом ніхто роками не займався. Після зими особливо помітно, що багато об’єктів потребують капітальних ремонтів. Звісно, на усі об’єкти одразу фінансування із бюджету не вистачить, але поступово – крок за кроком – ми усе зробимо, – запевнив заступник міського голови.

Серед задавнених проблем благоустрою, які стосуються всієї території Полтави – відновлення асфальтового та ґрунтового покриття після розкопок «Полтававодоканалу». Постійно складається абсурдна ситуація, коли підприємство виконує роботи, руйнуючи нещодавно покладене покриття. Щоб вирішити проблему, Олексій Чепурко найближчим часом з представниками «Полтававодоканалу» проведе відповідну нараду.