Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавські гімназисти й «Жіноча громада» передали подарунки Героям на Великдень

Ми зустрілися зі школярами напередодні Світлого Великодня, щоб разом освятити щирою мрією про мир і перемогу над російськими окупантами наш святковий вантаж на Східний кордон України. У ці дні чистого свята наша Великодня молитва лине до Ангелів-охоронців захисників рідної землі. Диво Христового Воскресіння окриляє нас родинним теплом і батьківською турботою. Та ми повсякчас у неприхованій тривозі за наших мужніх оборонців від російських агресорів.  

Директор Полтавської гімназії № 17 учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Олена Голтвяниця та її вихованці й цього разу подбали про те, аби радісний Великдень озвався  своїм святковим духом і у фронтових бліндажах українських героїв та захистив їх своєю всемогутньою силою. Гімназисти й учителі, батьки дітей, бібліотекарі й громадські діячі виготовили Великодні гостинці кращим синам України, хто сьогодні на передовій боротьби за неї. Душі дорослих і дітей завжди свято бережуть пам’ять про випускника Дениса Синюка, полеглого в російсько-українській війні.   

Збираючи Великодній кошик для захисників України, учні 4-х А і Д та їхні класні керівники Вікторія Лурікова й Ірина Підгайна приготували вітання військовослужбовцям: «Слава Україні! Героям слава!» – написала Руслана Довкач; яскравіють на папері святкові курчата, захоплюють символічними візерунками писанки-витинанки й крашанки ретельно прикрашені бісером, «смакують» іграшкові пасочки в національних кольорах, на листівках на соковитій травичці стрибають оксамитові зайчики. До солодкої благодійної справи долучилася й Алла Рябуха – мама Кіри Рябухи.  

Із четвертокласниками Полтавської гімназії № 17, їхніми батьками та вчителями Великодні ласощі нашим захисникам на Схід принесли й шкільний бібліотекар Жанна Герчаківська, Наталя Онищенко – завідувачка книгозбірні № 3 міської централізованої бібліотечної системи, члени обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада». Великодні подарунки героям на передній край боротьби з російськими окупантами доставлять очолюваний настоятелем Свято-Михайлівського храму міста Полтави протоієреєм Олександром Гораєм Волонтерський центр Харківсько-Полтавської єпархії Православної Церкви України та Центр соціальної адаптації учасників і інвалідів АТО «Доброволець», кому ми передали пакунки з дитячими виробами.

На синьому тлі сяє золотий Тризуб! І – Великодні побажання: «Дякую, що захищаєте Україну! Хай чисте небо буде у вас над головами! Повертайтесь додому! Ви – найкращі!» Це слова Олега Кириченка, звернені до оборонців рідної землі. Рядки гімназиста – найбільша наша надія, найкраща наша мрія і найміцніша наша віра! 

Валентина Шемчук, заслужений працівник культури України, кавалер ордена Пресвятої Богородиці, член Національної спілки журналістів України

Система Orphus