Ви тут:
Оголошення Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавська митниця ДФС нагадує, що з 16 квітня всі митні оформлення товарів підприємств будуть здійснюватися виключно через єдиний рахунок

Полтавська митниця ДФС нагадує, що з 16 квітня всі митні оформлення товарів підприємств будуть здійснюватися виключно через єдиний рахунок.

Звертаємо увагу платників, що рахунки митниць ДФС для поповнення авансових платежів підприємствами заблоковані!

Новий порядок перерахування до бюджету митних платежів дозволяє значно зменшити час митного оформлення товарів, надає право суб’єктам господарювання вільно обирати місце оформлення, адже кошти обліковуватимуться о одній картці – особливому рахунку суб’єкта ЗЕД.

Для успішного впровадження нової системи у складі Департаменту адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання ДФС було створено окремий підрозділ із забезпечення функціонування єдиного рахунку та вжито низку заходів нормативно- правового характеру, розроблено принципово нове, сучасне програмне забезпечення для здійснення прямих комунікацій між ДФС та Казначейством, як у процесі обліку надходження коштів від підприємств, так і в процесі переведення коштів до держбюджету.

Крім того, розроблено новий модуль автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор» з адміністрування митних платежів на центральному рівні. Цей модуль побудовано на нових сучасних IT технологіях, що забезпечує переведення процедури адміністрування митних платежів на принципово новий, інноваційний рівень.

Головне управління ДФС у Полтавській області