Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» оприлюднило графік підготовки господарства до наступного опалювального сезону

Опалювальний період 2018-2019 роки уже добігає свого кінця. Щоб наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, працівникам «Полтаватеплоенерго» необхідно у міжопалювальний період підготувати теплове господарство до роботи взимку. А для того, щоб провести весь комплекс робіт, щороку доводиться зупиняти котельні, теплогенераторні, центральні теплові пункти і насосні на короткий період.
Попри примхливу погоду березня, який то тішить сонячними днями, то лякає снігопадом, кінець опалювального сезону 2018-2019 рр. уже не за горами. Тож «Полтаватеплоенерго» уже планує, як максимально ефективно провести міжопалювальний період, щоб у холоди споживачі були з теплом. Для цього необхідно підготувати до роботи взимку усе теплове господарство Полтави, а також Карлівки, Машівки, Решетилівки і Котельви, де підприємство надає послуги. І тут без зупинки котелень ніяк не обійтися.
В обласному центрі розташовані 79 котелень і теплогенераторних підприємства, що забезпечують мешканців міста теплом і гарячою водою. Робота 29 з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише в опалювальний період і на час проведення підготовчих робіт в технологічному процесі задіяні не будуть. Деякі котельні, як, наприклад за адресами: вул. Дмитра Коряка, 7 чи пров. Спортивний, 1-а, працюватимуть протягом міжопалювального сезону без зупинок. Решта ж котелень і теплогенераторних будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.
Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у її роботі. У середньому він не перевищує 10 діб. Щоправда, і винятки також є. Наприклад, найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, 36, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту ледь не на три тижні: з 27 травня до 14 червня.
Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якомога менше.
Цього року в графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону з’явилася ще одна графа. Крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної, центрального теплового пункту чи насосної, у ньому міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки цим випробуванням фахівці підприємства можуть спрогнозувати місця можливих поривів на мережах, оперативно усунути небезпечну ситуацію і, таким чином, запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг. Для споживачів ця інформація корисна іще й тим, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, які подовжать термін зупинки котельні, а значить, і період відсутності послуги з постачання гарячої води влітку. Наприклад, така ж ситуація сталася торік, коли на магістралі, поверх якої розрісся ринок «Мотель», у процесі гідравлічних випробувань виник порив, який полтавські теплоенергетики не мали змоги оперативно ліквідувати. Адже для заміни пошкодженої ділянки теплової мережі необхідно було демонтувати частину кіосків ринку. У результаті мешканці мікрорайону Алмазний без гарячої води були значно довше, ніж прогнозувалося. Тож цьогоріч «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.

ГРАФІК ПІДГОТОВКИ

котелень,теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2019-2020 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

поширити новину: