Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Підприємець незаконно вирубав понад 1800 дерев у заповіднику “Биківнянські могили”, – Генпрокуратура

Київська місцева прокуратура № 4 повідомила про підозру підприємцю, який всупереч закону організував вирубку понад 1800 неушкоджених дерев на території Національного історико-меморіального заповідника “Биківнянські могили”. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Слідство встановило, що між заповідником та товариством був укладений договір на видалення зелених насаджень, які втратили здатність виконувати свої корисні, захисні, санітарно-гігієнічні, естетичні функції, є сухостійними та аварійно-небезпечними.

Натомість у ході виконання вказаних робіт представник фірми-підрядника організував самовільну вирубку понад 1800 неушкоджених дерев, чим заподіяв державним інтересам матеріальної шкоди у розмірі майже 3, 6 млн грн.

За результатом розслідування його дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 27 ст. 246 КК України (в редакції 26.04.2017).

На даний час вирішується питання щодо обрання підприємцю запобіжного заходу.

“Крім того, посадовцю Національного історико-меморіального заповідника “Биківнянські могили”, який не проконтролював дії підрядника та допустив незаконну порубку дерев, оголошено підозру за ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки). Обвинувальний акт відносно чиновника вже скеровано до суду”, – йдеться у повідомленні.