Ви тут:
Суспільство Україна 

Під час дебатів на НСК “Олімпійський” поліція має виконати свою функцію “на відмінно”, – Сергій Князєв

На цьому Голова Національної поліції Сергій Князєв наголосив на інструктивній нараді щодо забезпечення охорони громадського порядку під час дебатів між кандидатами на посаду Президента України на головній футбольній арені країни, інформує прес-служба Нацполіції.

Нарада відбулася під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового. Участь у заході взяли керівники всіх відомств, діяльність яких координує Міністерство внутрішніх справ України, Служба безпеки України та Управління державної охорони.

“Під час забезпечення порядку і безпеки громадян ми повинні відпрацювати не просто на “відмінно”, а на “відмінно з плюсом”. Не може бути жодних збоїв, кожен повинен виконати свою функцію. Це маєте чітко розуміти ви, і прошу донести це підпорядкованому особовому складу”, – наголосив Сергій Князєв, відзначивши важливість заходу.

При цьому голова Нацполіції окремо зауважив, що правоохоронці мають приділити особливу увагу будь-яким проявам терористичної загрози.

“Водночас Сергій Яровий зазначив, що заходи безпеки будуть безальтернативні, тож закликав громадян із розумінням ставитися до роботи правоохоронців”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: