Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Перекриття руху та легкоатлетична естафета: як у Полтаві відзначатимуть 74-у річницю перемогу над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні на засіданні виконкому Полтавської міської ради ухвалили ряд рішень стосовно відзначення у Полтаві Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Зокрема, 9 травня тимчасово припинять рух транспорту по вулиці Європейській для проведення церемонії покладання квітів до Меморіального комплексу Солдатської Слави – Вічного вогню.

Це передбачає тимчасове припинення рух транспортних засобів 9 травня 2019 року з 8:30 до 11:00 на ділянці вулиці Європейської (від вулиці Шевченка до перехрестя з вулицями Раїси Кириченко і Кагамлика). Об’їзд транспорту на цей час здійснюватиметься вулицями Пушкіна, Шевченка, Сінною, Раїси Кириченко і прилеглими до них.

Також, з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 14 травня о 13-й годині відбудеться традиційна легкоатлетична естафета на призи газети «Зоря Полтавщини».

Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету. Так, частково буде призупинено рух транспортних засобів 14 травня 2019 року з 12.40 до 15.00 за маршрутом руху учасників традиційної легкоатлетичної естафети.