Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Перед початком сесії Кременчуцької міськради волонтери організували збір кошті для лікування дітей із серцевими недугами

Сьогодні, 24 квітня, перед початком засідання сесії Кременчуцької міської ради волонтери благодійної акції «Серце до серця» розпочали збір коштів, які цьогоріч БФ «Серце до серця» запланував спрямувати на закупівлю медичного обладнання, необхідного для допомоги новонародженим дітям із серцевими недугами. Цю апаратуру буде встановлено в Міському пологовому будинку.

На пропозицію волонтерів Молодіжного Парламенту Кременчука долучитися до благодійної акції схвально відгукувалося чимало кременчужан, серед яких керівники міста, члени депутатського корпусу, представники громадськості, трудових колективів, які беруть участь у роботі пленарного засідання. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що Кременчук 11 років поспіль проводить акцію «Серце до серця». За свою історію цей благодійний захід став своєрідним об’єднавчим форумом, що згуртовує кременчужан навколо спільної благородної мети – допомоги хворій малечі. Кошти, які з року в рік збираються учасниками акції «Серце до серця», є реальною допомогою кожній окремо взятій хворій дитинці.

Нагадаємо, за всю історію проведення благодійної акції «Серце до серця» кременчужанами з небайдужими серцями задля порятунку здоров’я дітей було зібрано понад 1 млн. гривень. Наразі медичне обладнання, придбане за ці благодійні кошти, встановлене в дитячих закладах охорони здоров’я міста. На ньому на безоплатній основі була надана допомога більше ніж 5 тис. діткам із різними вадами здоров’я.

Система Orphus