Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пацієнтів полтавських дитячих лікарень привітали з прийдешнім Великоднем

Традиційно, напередодні Великодня, фахівці управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому спільно з волонтерами вітають малечу, яка за станом здоров’я не зможе зустріти свято вдома.

Так, 24 квітня фахівці управління привітали з прийдешнім Великоднем дітей-пацієнтів інфекційного відділення дитячої міської клінічної лікарні. Для малечі, яка не зможе зустріти свято в родинному колі, підготували справжнє свято. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Бабенко зауважила, що напередодні таких великих свят дуже важливо піднімати діткам, що знаходяться на лікуванні, дух:

– У такі теплі весняні дні, звичайно, усі вони хотіли б бути поруч з батьками, друзями. Щоби підняти дітям настрій, показати, що про них пам’ятають, ми і завітали до них з розважальною програмою. Такі привітання є традиційними і проводяться щороку. Упевнена, що хоч трошки, але нам вдалося зробити передсвяткові дні малечі веселішими.

Прийшло свято й до дітей, що за станом здоров’я не змогли відвідати свято – усім їм також подарували солодкі смаколики та привітали з прийдешнім святом.

Привітали й дітей, що проходять лікування в дитячому інфекційному відділенні першої міської клінічної лікарні. До них гості також завітали зі святковим заходом та великодніми смаколиками.

Загалом, фахівці управління привітали близько 350 дітей.

Система Orphus