Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Парк «Перемога» у Полтаві планують реконструювати

Парк культури та відпочинку «Перемога» був однією із візитівок міста Полтава. Раніше тут проходили масові гуляння, працював фонтан, активно діяли атракціони для дітей та дорослих, відбувались масштабні концерти відомих полтавських та українських вокалістів і груп на Співочому полі імені Марусі Чурай. Але зараз тут майже тихо та безлюдно…

З робочим візитом парк «Перемога» відвідали представники міської влади Полтави та депутатського корпусу, зокрема перший заступник міського голови Андрій Лямін, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко та депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський. Вони поспілкувалися з директором парку та його співробітниками, повідомили у Полтавській міській раді.

Депутат міської ради Андрій Матковський переконаний: одним із пріоритетних завдань міської влади є створення затишного місця для відпочинку для усіх полтавців та гостей міста:

– Свого часу парк «Перемога» був улюбленим місцем відпочинку полтавців. Але його сьогоднішній вигляд не відповідає ніяким нормам. На превеликий жаль, багато полтавців з родинами виїздять в інші парки, зокрема до парку Горького у Харкові, аби там провести свій вільний час та відпочинок, – наголосив депутат. – Впевнений, наш парк нічим не гірший і наша ціль створити у ньому не гірші умови для культурного дозвілля містян та туристів. Тому, пріоритетним завданням для міської влади є повна реконструкція «Перемоги». У планах – висадка нових дерев, сучасні атракціони, каруселі для найменших відвідувачів, дитячі майданчики з обладнаннями, які відповідатимуть європейським нормам.

Також, Андрій Матковський зауважив, що такі капітальні ремонтні роботи та оновлення парку за один рік реалізувати неможливо. Тому, передусім потрібно привести до належного санітарного стану його масштабну територію:

– Зараз триває двомісячник чистоти та благоустрою Тому, до офіційного відкриття парку відповідальні повинні тут навести лад та порядок, прибрати сміття, доглянути за деревами та вирубати поросль, пофарбувати усе те, що потребує косметичного ремонту. Тобто, підготувати парк для комфортного та приємного відпочинку полтавців та туристів.

Так, попередньо заплановано, що реконструкція парку культури та відпочинку «Перемога» розпочнеться уже в наступному році.

поширити новину: