Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Освітян з полтавських ОТГ навчали написанню проектів

Протягом двох днів представники освітянської галузі з об’єднаних територіальних громад Полтавщини навчалися готувати проектні заявки.

«Під час занять ми зосередили увагу саме на практичній площині підготовки проектів. Це допоможе представникам ОТГ отримати необхідний досвід та розуміння всіх етапів процесу. Сподіваюся, вже невдовзі вони ефективно адаптують сьогоднішні знання до своїх реалій», – розповідає В’ячеслав Топоров, головний спікер тренінгу.

Під час тренінгу були гармонічно поєднанні теоретичні та практичні сесії. Зокрема, учасники навчалися будувати логіко-структурну матрицю проекту й будувати проектні графіки та бюджети, повідомляють у Полтавському Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Тренери акцентували увагу на важливості розробки й комунікаційного плану проекту.  

За підсумками занять новими «U-LEADерами освіти» на Полтавщині стали представники Білоцерківської, Глобинської, Засульської, Омельницької, Пізанської, Пирятинської, Пришибської та Сергіївської об’єднаних територіальних громад.

«Час диктує нові вимоги та виклики для освітян. Тому, навички підготовки якісних проектів для сьогоднішніх педагогів громад мають бути в пріоритеті. З боку Програми «U-LEAD з Європою» ми продовжуватимемо максимально допомагати освітянам»,- сказав Геннадій Фасій, радник з муніципальних послуг Полтавського ЦРМС.

Система Orphus