Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Організація роботи проектного менеджера ОТГ та підготовка проектів розвитку: відбувся тренінг для представників громад Полтавщини

Про організацію роботи проектного менеджера об’єднаної територіальної громади  та підготовку проектів розвитку представники об’єднаних територіальних громад Полтавщини дізналися під час тренінгу у Полтавському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Про важливість використання переваг ОТГ та врахування думок мешканців при підготовці проектів розповідав учасникам радник з децентралізації Полтавського ЦРМС Олександр Ісип. Він навів в тому числі приклади успішних практик з власного багаторічного досвіду керманича невеличкого райцентру, повідомляють у Полтавському ЦРМС.

Безпосередньо про критерії визначення ефективності роботи проектного менеджера говорив у своїй презентації Вадим Штефан, радник з регіонального розвитку. Також він розповідав про грамотне планування «портфелю проектів» громади. 

Цікавість учасників викликав й виступ залученого спікера тренінгу – Дениса Хлякіна, спеціаліста з альтернативних джерел енергії. Його підприємство вже ефективно співпрацює із об’єднаннями територіальними громадами.

Завершенням тренінгу стали відвідини інноваційного підприємства «СМС»(«Система модернізації складів»), яке працює у Щербанівській ОТГ. Це підприємство вже уклало договори з кількома об’єднаними територіальними громадами Полтавщини щодо співпраці у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Система Orphus