Ви тут:
Відео Кримінал Суспільство 

ООС: Українські прикордонники затримали бойовика так званої “ДНР” (ВІДЕО)

Оперативники Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби зі складу Об’єднаних сил продовжують викривати осіб, причетних до російсько-терористичних військ та пошук фактичних даних про їх злочини на території України. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Так, протягом року прикордонники провели збір відомостей та документування участі громадянина України в діяльності силового блоку незаконних збройних формувань так званої “ДНР”. В результаті чого, днями, у Слов’янську спільною міжвідомчою групою співробітників Держприкордонслужби та СБУ зі складу Об’єднаних сил чоловіка затримали.

Донеччанин брав участь в діяльності керованого РФ незаконного збройного формування “Гром”, який дислокувався у Харцизьку та був створений російськими кураторами одним із перших на тимчасово окупованій території України. Загалом до війни затриманий бойовик займався підприємницькою діяльністю, а з початком бойових дій, як він пояснив, його змусили примкнути до НЗФ проросійські бойовики та ситуація в цілому, що склалась на окупованій території. Втім, це не заважало йому хизуватися приналежністю до злочинного угруповання, демонструючи у соцмережах фото зі зброєю в руках.

“Громадянину оголошено про підозру у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 258-3 ККУ (Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації). Наразі матеріали досудового розслідування скеровано до суду”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: