Ви тут:
Суспільство 

ООС: підрозділи ДСНС за тиждень знешкодили близько півсотні вибухонебезпечних предметів (ФОТО)

Впродовж тижня сили та засоби підрозділів ГУ ДСНС України у Донецькій та Луганській областях зі складу Об’єднаних сил залучали до піротехнічних робіт, відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів інфраструктури, пошкоджених внаслідок артилерійських обстрілів, які стались протягом 2014-2017 років. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Також підрозділи ДСНС забезпечували роботу пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей.

Відповідно до розпоряджень Командувача об’єднаних сил протягом тижня піротехнічними підрозділами ДСНС зі складу Об’єднаних сил проводили роботи з обстеження та очищення територій від вибухонебезпечних предметів на наступних об’єктах:

– Донецька фільтрувальна станція (с. Крута Балка);

– в районі автошляху “Горлівка-Торецьк” поблизу напірного трубопроводу Д=2300 мм від насосної станції “Сіверський Донець-Донбас”;

– поблизу підземного газопроводу високого тиску ф325 (м. Маріуполь);

– в межах КПВВ “Мар’їнка”;

– Никифорівське родовище тугоплавких глин (с. Никифорівка).

В ході робіт було обстежено 35,15 га території, виявили та знешкодили 48 вибухонебезпечних предметів.

Продовжуються роботи щодо відновлення двох житлових будинків по вулиці Шахтарській у Мар’їнці та вулиці Медичній у Красногорівці.

В пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду-виїзду, особовий склад ДСНС надав допомогу 432 особам.

“Основні зусилля були зосереджені на підтримці необхідного рівня безпеки для громадян в межах населених пунктів та об’єктів інфраструктури в районі проведення операції Об’єднаних сил”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: