Ви тут:
Суспільство 

ООС: командування ДШВ здійснило перевірку підпорядкованих військових частин

Робоча група командування Десантно-штурмових військ ЗСУ в рамках оперативно-польової поїздки до районів проведення операції Об’єднаних сил, перевірила стан справ у підпорядкованих військових частинах. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Очолював робочу групу командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Протягом кількох днів офіцери командування працювали у підпорядкованих військових частинах, які несуть бойову службу на території Донецької та Луганської областях, а також на Маріупольському напрямку.

На пунктах управління бригад та КСП батальйонів, а також найбільш важливих опорних пунктів ДШВ, генерал-лейтенант Михайло Забродський ознайомився зі станом справ, заслухав командирів щодо обстановки в зонах їхньої відповідальності.

У свою чергу офіцери робочої групи перевіряли стан справ за напрямками своєї діяльності. Зокрема, це питання тилового, технічного та морально-психологічного забезпечення, організації зв’язку, ведення відповідної документації, роботи з засобами масової інформації тощо.

“На одній із бойових позицій в районі Маріуполя, командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський вручив двом молодим командирам десантно-штурмових підрозділів чергові військові звання “старший лейтенант”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: