Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

Неймовірний камбек: «Ворскла» врятувалася у матчі проти «Десни» (ФОТО, ВІДЕО)

Програючи після першого тайму 0:3 полтавці зуміли зрівняли рахунок.

У другій частині чемпіонату України немає настільки гарячої боротьби, як у ТОП-6. Водночас жодна з команд середини таблиці ще не забезпечила свою участь у Прем’єр – лізі наступного сезону, тому кожна гра має важливе значення.

До звітної гри команди підійшли з різним настроєм: чернігівський клуб в гостях зберігав свої ворота «сухими» ще з 9-го грудня (300 хвилин), а ось господарі поля у весняній частині чемпіонату ще не перемагали (2 нічиї та 4 поразки). Не слід забувати й про минулий матч команд у Полтаві, коли підопічні тоді ще головного тренера «Ворскли» Василя Сачка ледве врятувалися від поразки.

Дебютний матч Віталія Косовського на полтавському стадіоні розпочався катастрофічно – вже на 2-й хвилині екс-гравець «Ворскли» Михайло Сергійчук скористався помилкою колишніх одноклубників у обороні та спокійно відкрив рахунок у зустрічі.

Через 12-ть хвилин на табло загорілася вже «двійка»: уродженець Лохвиці Дмитро Хльобас (ще один екс-гравець полтавців) опинився у потрібному місці після того, як кіпер господарів Ткаченко не надто вдало відбив удар Богданова.

Чернівчани наприкінці тайму, здавалося, вбили інтригу у грі своїм третім голом. Цього разу все той же Сергійчук успішно завершив контратаку своєї команди, вийшовши переможцем у ближньому протистоянні з Ткаченком – 0:3.

Могли гості зробити рахунок ще більшим, однак Артем Фавором не зміг реалізувати призначений 11-метровий (Ткаченко вгадав напрямок удару).

Спостерігаючи за ходом останніх матчів «зелено-білих» у перерві можна було зробити висновок, що черговий матч «Ворскли» завершиться розгромом. Однак Віталію Косовському у роздягальні вдалося знайти потрібні слова – полтавці після перерви заграли набагато цікавіше.

Початок камбеку «зелено-білих» поклав Артем Габелок, який на 52-й хвилині забив, спіймавши м’яч після рикошету від ноги Кареки.

Через 9 хвилин м’яч потрапив у руку Парцванії після прострілу Кобахідзе з правого флангу – призначений пенальті спокійно реалізував В’ячеслав Шарпар, пробивши по центру воріт.

А на 71-й хвилині сталося те, про що полтавські вболівальники навіть не мріяли у першому таймі. Бразильський легіонер «Ворскли» Ніколас Карека вколотив м’яч у сітку воріт гостей після результативної помилки стража воріт «Десни» Паста на виході – 3:3.

У останні хвилини зустрічі полтавці великими силами пішли вперед, однак рахунок до фінального свистка залишився незмінним.

«Ви навіть не уявляєте собі…Цей результат можна вважати для нас перемогою, яка важлива для нас у плані психології. Майбутні матчі для нас, впевнений, будуть складатися абсолютно по-іншому», – зізнався після матчу виконуючий обов’язки головного тренера «Ворскли» Віталій Косовський.

Нагадаємо, нещодавно молодь київського «Динамо» здобула важку перемогу над «Ворсклою».