Невдалий чемпіонат світу: українські хокеїсти розгромно програли Казахстану

Українці зазнали третьої поразки на чемпіонаті світу в Дивізіоні IA, який проходить у французькому Греноблі.

Як розповіли в УХЛ, після ігор з Францією і Данією головний тренер нашої команди трохи змінив поєднання ігрових зв’язок, а в воротах «синьо-жовтих» вперше на турнірі зі стартових секунд з’явився Назарій Сушак.

Казахстанці відразу заволоділи ігровою ініціативою. Складнощів в першій половині стартового періоду українцям додали і два поспіль видалення Дениса Матусевича і Володимира Остап’юка. Втім, в більшості Казахстан не зумів забити, але зробив це при грі в рівних складах. Артем Корольов швидко накинув шайбу на п’ятак від синьої лінії, але, закритий і своїми і чужими гравцями, Сушак не зреагувала – шайба опинилася у воротах – 0: 1.

У другому періоді Казахстан продовжував домінувати. Українці знову двічі видалялися, а ось наші суперники грали «чисто» аж до середини третього періоду. У другому періоді казахстанці забили ще раз – відзначився Алі Кассеня – 0: 2.

В третьому періоді українська оборона остаточно розвалилася. Казахстан закинув три шайби за сім хвилин – 0: 5.

Варто віддати належне українцям, які постаралися не програти всуху. У ворота Казахстану в більшості завдяки вдалим індивідуальним діям шайбу закинув Євген Абаджян – 1: 5.

Крапку в грі поставили переможці. Аліхан Омірбеков оформив остаточний рахунок – 6:1 на користь Казахстану.