Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Неподалік аграрного ліцею у Решетилівці збудують два спортивні майданчики (ФОТО)

Біля Решетилівського аграрного ліцею облаштують два нові спортивні майданчики з велодоріжками й зоною відпочинку

У Решетилівці, біля професійного аграрного ліцею імені І.Г. Боровенського, з’являться ще два спортивні майданчики. Керівництво області планує збудувати їх до початку вересня. Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ облдержадміністрації Тимофій Голбан оглянули підготовчі роботи на об’єкті, повідомляють у Полтавській ОДА.

На території Решетилівського професійного аграрного ліцею імені Боровенського обласна влада планує збудувати два нові спортивні майданчики. Біля закладу вже є один футбольний майданчик та вуличні тренажери. Учні часто займаються тут спортом. Щоб розширити цю локацію, розпочали будівництво ще двох спортивних майданчиків.

Спортивну зону розширять на 400 м. Там облаштують і місце для відпочинку. Будівництво проводитимуть у два етапи. Перший планують завершити до кінця літа, щоб уже 1 вересня діти прийшли навчатися й займатися спортом на новому полі.

“Тут чудова локація для будівництва спортивних майданчиків. Уже є футбольне поле, тепер розширюємо цю зону. Ліцеїсти й містяни зможуть тут не тільки займатися спортом, а й відпочивати. Об’єкт доповнюватиме комплекс Решетилівського аграрного ліцею”, – стверджує голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

На території також облаштують волейбольний та стрітбольний майданчики. Крім того, ролердром, скеледром, велосипедну доріжку й зони відпочинку з лавками і столами.

На будівництво з обласного бюджету передбачили майже 14 млн грн. Роботи на об’єкті вже розпочали. Нині там працює відповідна техніка.

За словами Олександра Біленького, в області планують збудувати ще кілька потужних спортивних об’єктів. Найочікуваніші – льодові арени. Їх будуватимуть на умовах співфінансування.

“Ми нещодавно відкрили новий гуртожиток для учнів ліцею в Решетилівці. На цьому не зупиняємося, і продовжуємо нове будівництво сучасних спортивних майданчиків. Це буде місце для заняття спортом не тільки для учнів, а й для всіх жителів Решетилівки. Узбіччя біля спортивних майданчиків також плануємо облаштувати”, – розповідає Тимофій Голбан.

На Полтавщині багато талановитих спортсменів, тому розвиток цієї галузі продовжуватимуть і надалі: створюватимуть спортивні антивандальні майданчики.

“Полтавщина має гарний потенціал для розвитку спортивної галузі. Перемоги наших спортсменів на чемпіонатах різного рівня тільки мотивують до реалізації нових проектів”, – стверджує т.в.о. голови облдержадміністрації Роман Товстий.

Нагадаємо, що наприкінці березня керівництво області відкрило реконструйований гуртожиток професійного аграрного ліцею. На нього з обласного бюджету виділили 23 млн грн. У будівлі повністю замінили всі комунікації, фасад, дах і встановили очисні споруди для води. Використали сучасну технологію наливної підлоги й зробили сучасний ремонт.

Читайте також: У Решетилівці відкрили реконструйований гуртожиток для студентів аграрного ліцею (ФОТО, ВІДЕО)

поширити новину: