Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Настільна гра про Криворудський дендропарк стала однією з кращих у міжнародному конкурсі

Авторська настільна гра “Люби і знай Криворудський дендропарк” посіла ІІ місце на обласному етапі XII Міжнародного конкурсу екологовалеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» і була направлена в Киїів на Національний етап цього міжнародного конкурсу.

Про це повідомив один із розробників гри Павло Бабарика. За його словами, на розгляд журі було представлено 82 екологічні авторські гри.

Сама ідея створити гру виникла після заходу для дітей Криворудської ЗЗСО І-ІІІ “Парад дерев”. 

“Ми помітили, що учні плутаються в назвах дерев і рослин, які ростуть в нашому дендропарку. Багато з них називали, де воно в парку росте, а от назву не завжди називали. Ось тоді Валентина Бабарика запропонувала зробити настільну гру. Реалізувати задум в художному плані допоміг приятель школи Віктор Корнієнко“.

Поле гри – це план дендропарку. В ході гри учні вимушені зупинятися на “зупинках”, де за правилами знайомляться з назвами і особливостями рослин, які там ростуть. Гра отримала назву «Люби і знай Криворудський дендропарк».

“Зараз виготовляємо другий екземпляр гри для школи (він буде більшого розміру і закріплений на столі.В неї зможуть пограти не тільки учні Криворудської школи, а і гості, які будуть відвідувати Криворудський дендропарк. Є ідея обладнати її не тільки в школі, а й в парку”.

поширити новину: