Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На водоймах Полтавщини відкрили сезон навігації для маломірних суден

Навігація для маломірних (малих) суден на водоймах Полтавщини дозволена з 15 квітня до 15 листопада 2019 року. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

Рішення про відкриття навігації ухвалене сесією Полтавської обласної ради на підставі закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Водного кодексу України та пункту 13 Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Полтавській області.

Для упорядкування використання плавзасобів на всіх водоймах області, забезпечення безпечного руху плавзасобів, підтримання правопорядку, запобігання нещасним випадкам з людьми на воді і дотримання екологічної безпеки навколишнього середовища водні поліцейські Кременчука спільно з фахівцями інших галузевих служб планують реалізувати низку профілактичних заходів. Зокрема, провести щорічний технічний огляд баз для стоянки маломірних (малих) суден на човнових станціях (з подальшим їх інспектуванням під час експлуатації).

“Керівник водної поліції Кременчука Олег Стешенко нагадує власникам плавзасобів про необхідність дотримання правил перебування на човнах на водоймах, оформлення відповідних документів та наявність жилетів безпеки”, – йдеться у повідомленні.